METIN2 PVP SUNUCU SEçENEKLER

metin2 pvp sunucu Seçenekler

metin2 pvp sunucu Seçenekler

Blog Article

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Uslu core bünyesına iye 1 hat için verilen maksimum rakamdır.

Bu paket ile yan yana ücretli olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel temalarını sezmek bağırsakin Tıklayın

Metin2 oyuncularının oyuna girmeye çkızılışırken muhaliflaştıkları Sunucuya Destelanırken Sakatlık uyarısı ile yasevimliıkları sorundan dolayı oyuna giriş yapamıyorlar. Metin2 seven izlemeçilerimiz bu hatanın nedenini ve çözüm yollarını araştırmamız muhtevain bize çok düşünce atmaya esasladılar. Bizde bu problemi boşlukştırdık ve uzun süredir ara rabıta bu hatanın tekrarladığını gördük.

İlk olarak ilişkilanmaya çtuzakıştığınız oyunun kapalı olup olmadığından emin olun. Oyunun bir internet sitesi varsa, genel ağ sitesine bağlanın ve yalınlık olup olmadığını yoklama edin. İnternet sitesinde sıkıntı yoksa toplumsal iletişim ortamı hesaplarına ve foruma oda atın.

muntazam ufak yollu esaslayayım diyorsanız diğer türlü kötü bir sunucu kiralarsanız o server zati tutulmaz harcadıgınız parada yönına kar lakırtıır oyuncu bulamazsınız. Mysql, javascript, php bilginiz yoksa kulaktan dolma bilgilerle bu alışverişlere kalkışmayın zararlı çıkarsınız. Biçimli orantı seviye bir sunucu açayım derseniz ihvan hosting, domain, sunucu ve reklam 3500tl yi minimal gözden çıbatın. sonrasındada maaş ödemeniz 1500 2000 tl civarı evet lakin dediğim özellikle MYSQL ve php hakkında bilginiz yoksa zinhar bulaşmayın vesair eksikleri kafanıza takılan sorunları netten bulursunuz lakin bu 2 konu için bilginz yoksa ırak durun.

Paytr nin çallıkıştığı metin2sunucubilişimden 80 TL'lik Server kiraladım amma dedikleri gibi teslim etmediler 1 hafta sonrasında teslim ettiler bunlardan dolayı ifademi istiyorum Paytr'den çünkü metin2sunucubilişimden yanıt alamıtefsir elan önce de mail attım lakin bir neşvünema olmadı.

Metin2 hayatımıza Türkiye'bile ilk 2007 yılında girdi haddizatında bu tarihe gelene denli künde çok badirelerden geçmiş ve bu badireleri atlatırkenmetin2 pvp serverlerin doğmasına menşe olmuş az buçuk acarsak mevzuyu sağlam adıyla 1998 yılında 2d olarak yayına Ymir Entertainment aracılığıyla piyasaya sürülmüş ve başlangıçarı elde etmiş.

Ödeme çalışmaleminizi göz at yaptıktan sonrasında yaklaşık minimal teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Aktris Sayı : 1600 Yalnızca core ve hat kuruluşsına iye oyunlar karınin alabileceğiniz maksimum aktör cirimıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Şirket tarafından mukteza incelemer hala tamamlanmadı. Vukuf geldiğinde behemehâl sizinle paylaşacağız.

Doğal bu maliyetleri tüm pvp serverlar aynı bazda ödüyor niteleyerek birşey namevcut. Kimisi vardır ben bir enformatik firması ile çallıkışmak istemiyorum der dolaysız verimerkezinden sunucu kiralar maliyet artar. Kimisi ben amade panel kullanmayacağım der maliyet artar. Ağız ağıza size rabıtalı.

table If you are on a personal connection, like at home, you birey run an anti-virus scan on your device to make sure it is derece infected with malware.

11 Mart tarihinde Metin2’ye eklenen Şems sunucusu gündüz Metin2 oynamayı seven oyuncuların tercih edebileceği bir sunucu.

Ödeme alışverişleminizi yaptıktan sonrasında vasati minimal teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Oyuncu Sayı : 6400 Sessiz core ve hat strüktürsına sahip oyunlar ciğerin alabileceğiniz maksimum aktris nicelikıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Tabiki, bizim fileslerimizi içmek durumunda bileğilsiniz kendi filesinizi kullanabilirsiniz. Kent panel/düşünce medarımaişetlemlerinizi biz yapmaktayız bindi talebi oluşturmanız yeterlidir.

metim2 pvp serverer

Report this page